flash_0005_1 flash_0006_2 flash_0007_3 flash_0008_5
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany
o aktualnościach w serwisie,
podaj swój adres e-mail.
Mapa placówek
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Wykaz laureatów konkursów. - Aktualności - Razem po zdrowie - Powiatowy Portal o Zdrowiu.

 

Pobierz PDF

Aktualności

 
2015-10-05

Wykaz laureatów konkursów.

W ramach Projektu „ Równe szanse w zdrowiu – program profilaktyki i promocji zdrowia w Powiecie Świdwińskim” zorganizowano konkursy, o tematyce zdrowotnej, podczas których do wygrania były cenne nagrody: parowary ciśnieniomierze i glukometry. Konkursy odbywały się w trakcie imprez: Radość bez granic w Połczynie – Zdroju (1 czerwca), Dni Świdwina (7 czerwca), Otwarcie Bio Bazaru w Krosinie (11 lipca), Festyn Rodzinny w Bystrzynie (22 sierpnia), Dożynki Gminne w Sławoborzu (29 sierpnia), Dożynki Gminne w Nielepie gm. Rąbino ( 5 wrzesnia), Dożynki Powiatowe w Rzepczynie (12 września). W konkursach nagrody w postaci:

 Parowaru otrzymali: Urszula Kopyść ze Świdwina, Agata Majka ze Świdwina, Elżbieta Kunsztowicz ze Świdwina, Kazimiera Ziółkowska ze Świdwina, Halina Nowak ze Świdwina, Jerzy Gronkowski z Kołacza, Katarzyna Burzyńska z Borkowa, Anna Glezner z Połczyna – Zdroju, Grzegorz Kozłowski z Połczyna – Zdroju, Jacek Grzelec z Połczyna – Zdroju, Józef Drabiuk z Rokosowa, Dorota Bredla z Krzecka, Mariola Konicka ze Świdwina, Katarzyna Wiśniewska ze Świdwina, Piotr Grzywaczewski ze Słowenkowa, Janusz Helwig ze Świdwina, Andrzej Kostyk ze Świdwina, Marta Gołębiowska z Rąbina, Małgorzata Kosiorek z Rusinowa, Renata Wrotkowska z Oparzna, Natalia Siminiecka z Bierzwnicy, Maria Giluk z Cieszeniewa, Grzegorz Gałązka z Krosina, Jerzy Konat ze Świdwina, Helena Skwarwek z Krosina, Wojciech Smagowski, Marta Gołębiowska z Rąbina, Jolanta Sosnowska z Dołganowa, Bożena Wachowiacz ze Świdwina, Jarosław Sznycer ze Świdwina, Maciej Swarcewicz z Brzeżna, Emilia Wiszniewska ze Świdwina, Marcin Kwiecień z Bierzwnicy, Małgorzata Skrzyniarz ze Sławoborza, Marlena Pupkowska z Brzeżna.

 Ciśnieniomierza otrzymali: Teresa Kowalczyk z Krosina, Wojciech Smagowski z Rąbina, Jadwiga Galman ze Świdwina, Maria Brodkowska ze Świdwina, Małgorzata Bojarczuk ze Świdwina, Dorota Buczkowska ze Świdwina Danuta Prus ze Świdwina, Mirosława Ziółek ze Świdwina, Agata Kowalik ze Świdwina, Mirosława Aszkiełowicz ze Świdwina, Elżbieta Rogulska ze Świdwina, Agata Sonkalska ze Świdwina, Elżbieta Piechocka Brzeżno, Halina Łońska ze Świdwina, Agnieszka Monek ze Świdwina, Alicja Gryszun ze Świdwina, Krystyna Głydziak ze Świdwina, Zofia Rudnik ze Świdwina, Melania Polańska ze Świdwina, Józef Zychowicz ze Świdwina, Dorota Ziembińska z Borkowa, Małgorzata Warzecha z Połczyna – Zdroju, Agnieszka Mieszkowska z Wardynia Dolnego, Zdzisław Wiater z Połczyna - Zdroju, Joanna Król z Połczyna - Zdroju, Magdalena Wyrzykowska z Połczyna - Zdroju, Wojciech Kalinowski z Połczyna - Zdroju, Małgorzata Nowakowska z Połczyna - Zdroju, Mariola Świętkowska – Kruk z Połczyna - Zdroju, Barbara Kołodziejska z Połczyna - Zdroju, Danuta Raniowska z Połczyna - Zdroju, Anna Jędrzejko z Połczyna - Zdroju, Lidia Fyk z Łęgi, Teresa Maziarz z Połczyna - Zdroju, Warzecha Małgorzata z Połczyna - Zdroju, Natalia Brzezińska z Bronowa, Katarzyna Krauze z Połczyna - Zdroju, Jarosław Król z Łęgi, Irena Piotrowska z Połczyna - Zdroju, Aleksandra Wiśniewska z Połczyna - Zdroju, Michał Basiak z Poradza, Tomasz Klucewicz z Krzecka, Andrzej Iwanickiewicz z Siadłowa, Jakub Bidas z Ślepc, Estera Bączek ze Świdwina, Daria Basiak z Poradza, Anita Pietruszkiewicz z Rokosowa, Iwona Paszko ze Słowieńska, Piotr Grzywaczewski ze Słowenkowa, Dorota Bredla z Krzecka, Mirosława Bączek z Siadłowa, Antoni Kurminow z Mysłowic, Tomasz Sękala z Poradza, Łukasz Kotarski ze Świdwina, Teresa Grzywaczewska ze Słowenkowa, Stanisław Giniewski ze Sławoborza, Antoni Kurminow z Mysłowic, Dorota Bredla z Krzecka, Halina Łepik z Krzesimowa, Mirosława Bączek z Siadłowa, Maja Domka ze Świdwina, Katarzyna Piątek-Gomułka ze Świdwina, Marek Kosela ze Świdwina, Sławomir Ostaniec ze Świdwina, Wioletta Smagowska z Rąbina, Andrzej Wierzbicki ze Świdwina, Janina Konat ze Świdwina, Zofia Fiedorek ze Świdwina, Katarzyna Jaśkowska ze Świdwina, Marcin Gołębiowski z Rąbina, Edyta Kotarska ze Świdwina, Joanna Korzystko ze Świdwina, Tomasz Sadowski ze Świdwina, Konrad Głażewski ze Świdwina, Wojciech Santkiewicz ze Starego Przybysława, Artur Knap ze Świdwina, Małgorzata Pruszaczyk ze Świdwina, Iwona Głażewska ze Świdwina, Rafał Strosin ze Świdwina, Wojciech Majkowski ze Świdwina, Kazimierz Lechocki ze Smardzka, Barbara Kolasińska z Cieszeniewa, Teresa Kowalczyk z Krosina, Aneta Ogińska ze Świdwina, Janusz Helwig z Krosina, Bogdan Korkosz z Krosina, Magdalena Gąska ze Świdwina, Wiesława Gwóżdź ze Świdwina, Janusz Helwig z Krosina, Józef Kaliniak z Krosina, Jan Springer ze Świeszewa, Grzegorz Trela ze Świdwina, Mateusz Kopeć z Krosina, Bogumiła Wawszczak z Przymiarek, Małgorzata Hnot z Krosina, Katarzyna Staniszyn ze Świdwina, Danuta Picarska z Kluczkowa, Lucyna Gąska ze Świdwina, Małgorzata Hnat z Krosina, Agnieszka Osicka z Krosina, Karol Korzeń z Batynia, Rafał Ścikorz ze Świdwina, Marcin Gołębiowski z Rąbina, Mariusz Gąziorowski z Dąbrowy Białogardzkiej, Renata Kwiatkowska z Białej Góry, Magdalena Stępień z Dąbrowy Białogardzkiej, Monika Poręba z Kłodzina, Jolanta Korzeń z Batynia, Magdalena Wójcik ze Świdwina, Alicja Warmijak z Rąbina, Renata Waś ze Świdwina, Bogumiła Dąbrowska z Rabina, Grzegorz Kapcia z Nielepu, Marek Malap z Białej Góry, Teresa Gładkowska z Biernowa, Mirosław Gąska ze Świdwina, Joanna Kowalik ze Świdwina, Wiesław Michniak ze Świdwina, Joanna Kowalczyk z Dąbrowy Białogardzkiej, Beata Łubowska z Nielepu, Paweł Szpak z Ostrego Barda, Wacław Malinowski z Brzeżna, Andrzej Konopka z Brzeżna, Michał Nowak z Koszanowa, Wanda Janikowska z Brzeżna, Agnieszka Jarosz z Brzeżna, Beata Kępka z Wilczkowa, Krzysztof Plewa ze Świdwina, Monika Kisel z Klępczewa, Dariusz Dąbrówik ze Słonowic, Agnieszka Jarosz z Brzeżna, zymała Wiesława Ciołek ze Świdwina, Agnieszka Brodowska ze Świdwina, Żaneta Skwira z Koszanowa, Renata Raduska z Brzeżna, Betata Michalska z Brzeżna, Wojciech Mlach ze Świdwina, Adam Górski z Lekowa, Mariusz Kruczek z Rzepczyna, Wiesław Raducki z Brzeżna.

Glukometru otrzymali: Paulina Badowska ze Świdwina, Ryszard Artyński ze Świdwina, Andrzej Dziewiatowski ze Świdwina, Krzysztof Kobus z Rzepczyna, Wioletta Szulc ze Świdwina, Irena Gryszun ze Świdwina, Maryla Badowska ze Świdwina, Alfred Prus ze Świdwina, Beata Trela ze Świdwina, Mieczysław Rogulski ze Świdwina, Jacek Książek ze Sławoborza, Agnieszka Gryszata ze St. Przybysława, Wiesława Ciołek ze Świdwina, Danuta Staniszewska ze Świdwina, Katarzyna Staniszewskaze Świdwina, Robert Lisowski ze Świdwina, Danuta Wilento ze Świdwina, Maria Witkowska ze Świdwina, Angelika Drabiuk ze Świdwina, Jakub Błasiak ze Świdwina, Irena Piotrowska z Połczyna – Zdroju, Artur Książek z Połczyna - Zdroju, Elżbieta Brzyszkiewicz z Połczyna - Zdroju, Wiesława Wójtiuk z Połczyna – Zdroju, Edyta Leśna – Kamać z Połczyna - Zdroju, Ewa Zakaszewska z Redła, Jerzy Gronkowski z Kołacza, Maria Słota z Ostrego Barda, Agata Sylwanowicz z Nowego Ludzicka, Małgorzata Hryciów z Łężka, Waltraut Powęska z Połczyna - Zdroju, Jolanta Olszewska z Połczyna - Zdroju, Marcela Rojek z Połczyna - Zdroju, Franciszek Radziusz z Ostrego Barda, Aleksandra Wójcicka - Rydel z Połczyna - Zdroju, Magdalena Antolak z Połczyna – Zdroju, Jolanta Giec z Redła, Małgorzata Worzacka z Połczyna - Zdroju, Alicja Wójcicka z Połczyna - Zdroju, Sławomir Malisz z Połczyna - Zdroju, Przemysław Ożarek z Międzyrzecza, Zbigniew Stosio ze Sławoborza, Szymon Sramburski z Mysłowic, Maria Osicka ze Świdwina, Matylda Rosiak ze Świdwina, Wiesława Ożarek z Międzyrzecza, Wioletta Sramburska z Mysłowic, Radosław Kwaselnik ze Ślepc, Iwona Paszko z Słowieńska, Iwona Łepik z Krzesimowa, Józefa Piotrowska z Międzyrzecza, Zbigniew Dobiegniew ze Świdwina, Zbigniew Małolat ze Świdwina, Natalia Wardzała z Międzyrzecza, Hanna Buze ze Sławoborza, Adfrian Margiel z Lepina, Agnieszka Kocur z Rokosowa, Iwona Paszko ze Słowieńska, Józefa Piotrowska z Międzyrzecza, Anna Zglenicka ze Świdwina, Szymon Dynarski ze Świdwina, Jacek Głasek ze Świdwina, Kazimierz Hrynkiewicz – Sudnik ze Świdwina, Joanna Helwig ze Świdwina, Danuta Sudnik ze Świdwina, Martyna Pierz z Bystrzynki, Elżbieta Biskup z Dobrowoli, Radosław Zmysłowski ze Świdwina, Bartosz Korzystko ze Świdwina, Marcin Ogrodowski z Niemierzyna, Mariola Sadowska ze Świdwina, Wiesława Staniszewska ze Świdwina, Rafał Przeczels ze Świdwina, Janusz Helwig ze Świdwina, Sławomir Ostaniec ze Świdwina, Monika Czopek ze Świdwina, Mieczysław Piha z Krosina, Justyna Pacia ze Świdwina, Danuta Góral ze Świdwina, Andrzej Kostyk ze Świdwina, Danuta Dąbrowska ze Świdwina, Grzegorz Korol ze Świdwina, Kazimierz Kudliński ze Sławy, Maria Wińska ze Świdwina, Anna Łukomiec z Cieszeniewa, Barbara Kolasińska z Cieszeniewa, Aneta Giluk z Cieszeniewa, Krzysztof Pac z Rokosowa, Tomasz Martul ze Sławy, Jan Hamańko z Krosina, Zdzisław Klasiński z Krosina, Józef Kaliniak z Krosina, Maciej Jaśkowski z Krosina, Grzegorz Jakubiak z Krosina, Marek Jakubik z Krosina, Dawid Grudaz Krosina, Magdalena Migała z Krosina, Marta Hnat z Krosina, Katarzyna Żdżańska z Krosina, Zyta Martul ze Sławy, Wojtek Metryka z Świerznicy, Wojciech Snagowski z Rąbina, Krzysztof Łazaczi z Kłodzina, Marek Malaj z Białej Góry, Agata Barańska z Nielepu, Iwona Aftyka z Świerznicy, Marzena Reszeter z Jezierzyc, Anna Żelazek z Rąbina, Renata Kozioł z Rabina, Barbara Zagórska z Nielepu, Anna Boryczko z Nielepu, Elżbieta Jaśniewska z Rąbina, Józef Ligus z Gąskowa, Krystyna Kapcia z Nielepu, Beata Metryka z Świerznicy, Iwona Aftyka z Świerznicy, Elżbieta Borecka z Rąbina, Ryszard Poręba z Kłodzina, Wiesław Stępień z Dabrowy Białogardzkiej, Janusz Gładkowski z Biernowa, Aneta Ogińska ze Świdwina, Agnieszka Brodowska ze Świdwina, Tomasz Cisewski z Koszanowa, Mariola Majchrzak ze Świdwina, Krzysztof Skorupa z Brzeżna, Regina Wiśniewska z Rabina, Aneta Nowak z Koszanowa, Przemysław Świrgoń ze Świdwina, Żaneta Skwira z Koszanowa, Stanisław Hutalk z Brzeżna, Eugeniusz Główczyński z Ostrego Barda, Robert Michalski z Brzezna, Renata Kucharzyk z Chomętowa, Beata Kępka z Wilczkowa, Dariusz Dęburski ze Słonowic, Wanda Jańkowska z Brzeżna, Anna Ołów z Karsibór, Alicja Skrzyniarz ze Sławoborza, Wioletta Niburska z Brzeżna, Janusz Raducki z Brzeżna.

 Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

 
  • Ministerstwo zdrowia
  • norway grants
  • Powiat świdwiński
norway grants
Projekt „Równe szanse w zdrowiu - program profilaktyki i promocji zdrowia w Powiecie Świdwińskim”
w ramach Programu Operacyjnego PL13 Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu,
finansowego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu państwa.
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Poprawne kodowanie UTF-8
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x